Rüyada yüzük çalmak

43
0
PAYLAŞ

Rüyada yüzük çalmak

Rüyada yüzük çalmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yüzük çalmak ne olduğu belli olmayan birtakım işler yapacağınıza, uzun yaşayacağınıza ve içtiğiniz su miktarınca menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de liderler ve büyük şahsiyetlerle arkadaş olacağınıza, işinizin yolunda gideceğine ve bahtınızın açık olacağına işarettir.
# Saniyen rahatlık, genişlik, sıhhat, bereket, DOĞRU haber ve bolluğa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şiddetli bir hastalığa yakalanacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için uzun süreli işsizliğe delâlettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ahdinize vefa etmeyeceğinize ve emanetlere sadık olmayacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 314 ( üçyüzondört )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

277 – Müslim'in bir diğer rivayetinde şöyle gelmiştir: Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm:"-Bana şu deveyi sat" buyurdu. Ben:"-Hayır, satmam, size bağışlıyorum, deve sizin olsun ey Allah'ın Resûlü" dedim."-Olmaz, bağış kabûl etmem, sat onu bana" buyurdu. Ben:"-Öyleyse, dedim, bir adama bir okiyye miktarında altın borcum var, ona mukabil deveyi size sattım" dedim. Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm:"-Aldım onu, ancak sen yükünü Medine'ye kadar onun üzerinde götür" dedi.Medine'ye gelince, Hz. Bilâl (radıyallahu anh)'e:"-Câbir'e bir okiyye altın ver, biraz da fazla olsun" emretti. Bilal bu söz üzerine bir kîrât fazla tarttı. Kendi kendime: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ın bana verdiği fazla miktarı yanımdan hiç ayırmayacağım" dedim. Harra harbinde, Şamlılar tarafından yağma edilinceye kadar, kesemin dibinde duruyordu."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here