Rüyada zabıta kıyafeti görmek

Rüyada zabıta kıyafeti görmek

Rüyada zabıta kıyafeti görmek başkalarının gereksiz konuşmaları ve saçmalıkları yüzünden işinizi yarıda bırakmamanız gerektiğine işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin büyük başarıların altına imza atacağına bu sayede adından söz ettireceğine ve kısmetlerinin de çoğalacağına alamet eder.Bazende bazen kişiye kötülük yapmak isteyen bir düşmanının olduğuna, bazen sözüne sadık tamahkar bir adama, bazen insanlara faydası olmayan kötü bir alime veya sahibine kötülük düşünen hilekar bir hizmetçiye yorulur.
# Rüyada zabıta kıyafeti görmek yolculuk ve para ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de vücudun sıhhat ve afiyetine ve çok mala delâlet eder.
# Rüyada zabıta kıyafeti görmek iyi değildir ve keder alâmetidir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu YaKûb Bin Süfyân El-Fesevînin tabirinde rüyayı gören kişinin sözüne sadık, güvenilir, mert ve erdem sahibi olduğu anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here