Rüyada zambak ekmek

Rüyada zambak ekmek

Rüyada zambak ekmek cömert, kerim ve iyilik sahibi bir adama, ayrıca külfetsiz meydana gelen bir mal ile de tâbir olunur. Saniyen gizli bir ilişkiye girişir.Bazende rüya sahibinin tüm korkularından arınacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına delalet eder.
# Rüyada zambak ekmek büyük bir müjdeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de günahların affolması, çexkilen zahmetin hafiflemesi, yokluğun sona ermesi ve rüya sahibinin kalan hayatının güzel olması şeklinde tabir edilir.
# Rüyada zambak ekmek yakınlarınızdan bühtan işiteceğinize, sonunda saygınlık kazanacağınıza ve işlerinizin düzeleceğine işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ SemÛn Muhammed Bin Ahmednin tabirinde kişiye mutluluk verecek gelişmeleri ifade ederken, öte yandan farklı yorumlara göre de üzücü haberlerin ifadesidir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here