PAYLAŞ

Rüyada zambak ekmek akıbeti iyi olan kadına işarettir. Saniyen iş hayatında ve sosyal hayatında çok becerikli, deneyimli ve akılı bir kişi olan rüya sahibinin, çok zor zamanlar geçirdikten sonra yeteneğini konuşturarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatın. Bazende manevi duyguların yükselişe geçeceğini, kişinin gönül gözünün açılacağını bildirir.
Rüyada zambak ekmek hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına sevdiği kişiler ile arasının açılacağına başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine yorulur.

Rüyada zambak kokusu aile hayatının sorunlarla dolacağına, arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına dertlerin ve sorunların artacağına işarettir.

Rüyada zambak koparmak hayatının afiyet içinde geçeceğine, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine çoluk çocuğundan zarar göreceğine sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine rivayet eder.
Rüyada zambak sulamak ismini herkese duyuracağına, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, rahat edeceğine güzel bir hayatı olacağına kısmetlerle dolu günlerin geleceğine çalışmaların beğeni almayacağına aile içinde barışın sevginin ve huzurun hâkim olacağına delalet eder.
Rüyada zambak yaprağı görmek hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, tatsızlıkların yaşanacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına zararlı bir alışkanlığa başlanacağına bu kötü durumların üst üste gelmesi sebebiyle çok büyük bir vicdan muhasebesine gidileceğine delalet etmektedir.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada zambak ekmek Leymun BATURALP tarafından 09.03.2018 – 21:59 tarihinde Denizli / Tavas şehrinden soruldu.