Rüyada zekat vermek

Rüyada zekat vermek

Rüyada zekat vermek kişinin ahlaklı biri olmasıyla birlikte çevresinde de beğenileceğini iyi biri olmasından dolayı kendisine pek çok iş teklifi geleceğine de yorumlanır. Saniyen rüyayı gören kişinin geleceği ile ilgili olarak kendisine kazanç sağlayacak işler yapmak istediğine ve yarınlarını garanti altına almanın yollarını bulmaya çalıştığına rivayet edilir.Bazende rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına ve amacına nail olacağına tabir edilir.
# Rüyada zekat vermek sözü bozmaya, vaadinden dönmeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de muradınıza ereceğinize yorumlanır.
# Rüyada zekat vermek sağlığınızın iyi olacağına işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Ali Bin Abdullah El-Medînînin tabirinde güzel ve hayırlı haberler almak, başkalarının sevincine ortak olmak, sevilen dost ve arkadaşların mutlu günlerinde onların yanında bulunmak anlamlarına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here