PAYLAŞ

Rüyada zenci ile sevişmek  bir tehlike içerisinde olduğunuza ve dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Saniyen iş yaşamında yükselmeye yorumlanır.. Bazende farklı yorumlanır ancak genel manada kişinin itikadı ile olan bağına yönelik bilgi verir.
Rüyada zenci ile sevişmek daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına bu sorunlardan ötürü neredeyse hastalanacağına ancak yakın bir zaman içinde bu sıkıntılarından kurtulması için allah’ın çok büyük yardım edeceğine işarettir.

Rüyada zenci ile yatmak böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına, zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine rivayet eder.

Rüyada zenci insan görmek yalnız kalmak isteyeceğine, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ele geçen kazancın yetersiz kalacağına eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.
Rüyada zenci kadın görmek girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, mahsullerin fazlalaşacağına yokluktan parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine delalet eder.
Rüyada zenci kadın ile öpüşmek çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine rivayet etmektedir.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada zenci ile sevişmek Giryan BALLI tarafından 14.02.2018 – 20:08 tarihinde Manisa / Gölmarmara şehrinden soruldu.