Rüyada zenci ile sevişmek

Rüyada zenci ile sevişmek

Rüyada zenci ile sevişmek eldeki malın ziyadeliğine, temizliğine ve artmasına delâlet eder. Saniyen rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri ara verdiği aşk ilişkilerine dönmek için kendisine çeki düzen verdiğine, yakın bir zamanda tüm sorunlardan kurtulup çok güzel ve büyük bir aşka yelken açmak için büyük çaba gösterdiğine, kendisine uygun bir hayırlı kısmet bulup yakın bir zamanda dünyaevine gireceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşayıp ömür boBazende rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına ve çok kötü bir noktaya geleceğine işaret eder.
# Rüyada zenci ile sevişmek tüccarlardan menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyaların en hayırlısıdır.
# Rüyada zenci ile sevişmek takvalı ve dindar eşlere işarettir.
# Ünlü Filozof Seyyid Radıyyüddîn Alinin tabirinde sevinilecek güzel ve müjdeli bir haber almaya işarettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here