Rüyada zengin birini görmek

Rüyada zengin birini görmek

Rüyada zengin birini görmek maddi durumunuzun iyi olacağına işarettir. Saniyen izzet ve devlete ermeye alâmettir.Bazende uzun süredir üzerinde çalışılan bir konuda başarıya, kavga ve tartışmaya, hırslı olmaya işarettir.
# Rüyada zengin birini görmek psikolojik sorunlar yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük derttir.
# Rüyada zengin birini görmek yedi şekilde tabir olunur: a) Din , b) Mal , c) Evlat , d) Basiret , e) Hidayet , f) İrşad , g) Şifa…
# Ünlü Filozof Bâmî Muhammed Bin Ahmednin tabirinde aynı zamanda, uzun bir zamandan beri iş hayatında çok büyük parasal sorunlar çeken rüya sahibinin, alacağı borçlar ile sıkıntılarını gidermeye çalışacağına ancak borçların daha fazla büyüyeceğine daha alınan tedbirler ve gösterilen kararlılık sayesinde çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve borçların sıfırlanacağına tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here