PAYLAŞ

Rüyada zengin birini görmek bir iş konusunda aşırı hırs göstereceğinize veya bazı tabircilere göre size bir söz isnat edeceklerine ve o sözden dolayı bir işi yapmak zorunda bırakılacağınıza işarettir. Saniyen genellikle iletişimin güçleneceği, kişinin hem toplumsal, hem de özel hayatında güzel zamanlar geçireceğini bildirirken, iş yerinde sorun yaşanılan biriyle arayı düzeltmek, bu kimseyle karşılıklı konuşarak aradaki problemi köklü şekilde, kimsenin incinmediği bir duruma getirmek demektir.. Bazende kişinin olmasını istediği ve uzun zamandır beklediği bir durumun gerçekleşeceğine, alacağı büyük ve sevinçli bir habere ve sınava giren öğrencilerin ise muvaffakiyetine yorumlanır.
Rüyada zengin birini görmek bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada zengin birini misafir etmek parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, kişinin başarıdan başarıya koşacağına bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına alamet eder.

Rüyada zengin birini öpmek sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine başarıya ulaşacağına hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine işaret eder.
Rüyada zengin birinin düğününe gitmek çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, ticaretin önünün açılacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine sevincinin üzüntüye döneceğine yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına güçten ve takatten düşeceğine işarettir.
Rüyada zengin birinin elini öpmek ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, ağız tadına, sağlığına huzura ve mutluluğa kavuşacağına işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına delalet etmektedir.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada zengin birini görmek Müferrih HİLAL tarafından 30.01.2018 – 13:00 tarihinde Niğde / Çamardı şehrinden soruldu.