Rüyada zeytin koklamak

Rüyada zeytin koklamak

Rüyada zeytin koklamak acı haberler alacağınıza işarettir.Saniyen ferah ve geniş yerde toplanmaya delâlet eder.Bazende yeni bir işe veya projeye başlamak için kişinin arkadaş çevresi ile iş birliği yapacağına, ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına delalettir.
# Rüyada zeytin koklamak size lanet ve beddua edeceklerine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çin güzel ve zeki bir kızla aşk yaşamak anlamındadır.
# Rüyada zeytin koklamak şöyle tabir olunur: a) Beyaz ve yeşil balçık , helal mala , b) Sarı balçık , hastalığa , c) Kırmızı balçık , çalgı ve oyuna , d) Siyah balçık , keder ve hüzüne delalet eder.
# Ünlü Filozof Muhammed Bin İdrîsnin tabirinde içinde olduğunuz sorunlardan kurtulacağınıza ve eninde sonunda dertlerinizden kurtulup, mutluluğa kavuşacağınıza işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here