Rüyada zeytin sulamak

Rüyada zeytin sulamak

Rüyada zeytin sulamak kendi çocuklarını da aynı şekilde yetiştirmek için uğraş veren rüya sahibinin çevresiyle son derece uyumlu bir hayat yaşadığına da dikkat çeker. Saniyen rüyayı gören kişinin, sağlık konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, hayatında daha önce olmadığı kadar güzel gelişmeler yaşayacağına ve zamanını çok hayırlBazende bu nedenle zamanının her anını doğru kullanmaya ve her anını dolu dolu yaşamaya çalışmasına delalet eder.
# Rüyada zeytin sulamak çok önemli bir tartışmaya yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de karşısına çıkan yaşlı bir kimseye yardım eden rüya sahibinin çok büyük bir sevap kazanacağına, özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına ve iyilik dolu kalbiyle övgü alıp, Allahın sevdiği kulları arasına gireceğine yorumlanır.
# Rüyada zeytin sulamak o kişinin ölümüne delâlet eder.
# Ünlü Alim Abdülehad Nûrînin tabirinde ve aile hayatında eşler arasında çok sıkıntılı dönemler yaşandıktan sonra birlikteliğin normal bir şekilde devam edeceğine tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here