PAYLAŞ

Rüyada zeytin sulamak hayır ve menfaat elde edeceğinize, ancak bir işle meşgulseniz, o işinizi kaybedeceğinize işarettir. Saniyen dinin esas ve aslına alâmettir.. Bazende zarafet, ihtişam ve estetik anlamına gelir.
Rüyada zeytin sulamak beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, en başta sorunsuz olarak görülen bir çalışmanın daha sonra bozulacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına umutlarını yitireceğine büyük kazançlar getireceğine çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına yorulur.

Rüyada zeytin tartmak kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına gam ve keder çekmeyeceğine kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına tüm aksiliklerin üst üste geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada zeytin taşımak huzurunun yerinde olacağına, kazancın arttırılacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine insanlardan uzaklaşacağına rivayet eder.
Rüyada zeytin tenekesi görmek bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, ihanet göreceğine, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına rivayet eder.
Rüyada zeytin temizlemek ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, şanssızlık yaşanacağına, başarısızlığa düşüleceğine, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına zarar edeceğine bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına rivayet etmektedir.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada zeytin sulamak Bedri GÜNEBAKAN tarafından 17.02.2018 – 17:45 tarihinde Elazığ / Alacakaya şehrinden soruldu.