Rüyada zeytinli pilav görmek

Rüyada zeytinli pilav görmek

Rüyada zeytinli pilav görmek hile yoluyla bir kadından mal elde edeceğinize işarettir. Saniyen sağlığınızın bozulacağına işaret eder.Bazende öğrendiği sanatı terk ederek yeni bir sanat edinmeye, sıkılmaya, bazı zorluklarla yüzleşmek zorunda kalmaya, kendi isteği ile mekan değiştirmeye, bekarlar için evliliğe, bazen de zorlukla kazanılacak olan paraya işaret etmektedir.
# Rüyada zeytinli pilav görmek üzüntü ve sıkıntı göreceğinize, ancak sevap kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de balık sürüsü görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir.
# Rüyada zeytinli pilav görmek şu şekilde tabir olunur: a) Temiz ve pak zevce , b) Hizmetkar , c) Cariye , d) Dinde kıvam , e) Vücud sağlığı , f) Uzun ömür , g) Mal ve nimet , h) Hayır , bereket ve miras..
# Ünlü Alim Zeynüddîn Mûsulî Ali Bin Hüseynnin tabirinde böyle bir gören kişi için feraha erme, rahatlama özellikle maddi külfetlerden ve borçlardan kurtulma anlamları taşımaktadır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here