PAYLAŞ

Rüyada zeytinyağı pişirmek hiç beklemediğiniz güzel bir fırsat yakalayacağınıza işarettir. Saniyen soyla iftihar etmeye işarettir.. Bazende rüya sahibinin hem elinin hem de gönlünün zenginliğine işaret eder.
Rüyada zeytinyağı pişirmek haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, yeni işlere gireceğine, manevi olarak çok rahat edileceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada zeytinyağı sıkmak sorunların yakın zaman içinde biteceğine, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine sorunların gittikçe artacağına kazancın helal şekilde artırılacağına duygusallığın ön plana çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zeytinyağı sürmek yüksek mevkilerde işlere gireceğine, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, ondan mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine canının sıkılacağına sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına işarettir.
Rüyada zeytinyağı tatmak sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına, mutlu olunacağına ve çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına inanılır.
Rüyada zeytinyağı temizlemek hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına rahatlığı esenliği hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine ve akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına yorulur.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada zeytinyağı pişirmek Ulum ÇAKMAK tarafından 18.01.2018 – 10:15 tarihinde Ordu / Ünye şehrinden soruldu.