Rüyada zifiri karanlıkta yürümek

Rüyada zifiri karanlıkta yürümek

Rüyada zifiri karanlıkta yürümek  birtakım insanlarla git-geliniz olacağına ve onların yanında kendinizi rahat hissetmeyeceğinize işarettir.Saniyen hiç beklemediği bir yakının ihanetine uğrayacağına işaret eder.Bazende rüya sahibi rüyasında tanıdığı bir kişiyi öldürdüğünü görürse, çevresindeki bir kimse ile samimiyeti ilerletecek ve onunla arasında sarsılmaz bir bağ kuracak demektir.
# Rüyada zifiri karanlıkta yürümek şöyle de tâbir edilmiştir: a) Miras , b) Emanet , c) Helal rızık , d) Kudret ve kuvvet , e) İzzet , f) Şeref. Bazı rüya yorumcularına göre de ikili ilişkilerde sorumsuzca davranılacağına ve bu yüzden nişan veya söz atmak durumunda kalınacağına işaret eder.
# Rüyada zifiri karanlıkta yürümek üzüntü ve sıkıntıya delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Nizâmüddîn Evliyânin tabirinde rüya sahibinin duygu ve düşüncelerinin zamanla değişmesine bu nedenle durumun hem hayata bakışına hem de hayata karşı duruşuna da yansıyacağına tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here