PAYLAŞ

Rüyada zifiri karanlıkta yürümek hoşunuza gitmeyecek bir şey işiteceğinize işarettir. Saniyen zenginlik ve refah olarak yorumlanır.. Bazende yakın zaman içinde kurulacak bazı ortaklıklar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, yakın zaman içinde evlilik konusunda büyük bir adım atılacağına, işyerin
Rüyada zifiri karanlıkta yürümek tersliklerin yoluna gireceğine, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine makamında en yüksek noktaya erişeceğine yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına tabir olunur.

Rüyada zifiri karanlıkta kalmak huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına alamet etmektedir.

Rüyada zift yemek maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine tabir olunur.
Rüyada zift kusmak içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, özellikle hastane okul gibi hayratlar yaptırılacağına hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına delalet eder.
Rüyada zift temizlemek sorunların yakın zaman içinde artacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, rüya sahibinin bu kişiye sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için elinden gelen bütün yardımları yapacağına sürekli bağırıp çağıracağına yaşama karşı isteğini kaybedeceğine ruhsal olarak etkileneceğine tüm bu yaşadıklarının hem sosyal hem özel hem de iş hayatına yansıyacağına gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına delalettir.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada zifiri karanlıkta yürümek Ilgaz ODUNCU tarafından 27.02.2018 – 00:36 tarihinde Konya / Tuzlukçu şehrinden soruldu.