Rüyada zift içmek

Rüyada zift içmek

Rüyada zift içmek menfaate, rahat ve sürura, makamın yükselmesine ve belaların def edilmesine delâlet eder. Saniyen uzun zamandan beri kötü giden iş hayatı yüzünden büyük sıkıntı yaşayan rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük bir berekete kavuşacağına, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, bu bereketin hanesine de yansıyacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlBazende rüya sahibinin maddi gücünü kaybedeceğine işaret eder.
# Rüyada zift içmek sekiz veçhe ile tabir olunur: a) Zevce veya akrabasından bir kadın , b) Sadık dost , c) Kendi ayarında muvafık arkadaş , d) Salih ve makbul evlat , e) Keder ve gam , f) Ferah ve sürür , g) Tevbe ve kötülüklerden dönüş… Bazı rüya yorumcularına göre de genellikle hayırlara vesile olur.
# Rüyada zift içmek keder ve sıkıntı, kadın için ise ferah ve sürura delâlet eder.
# Ünlü Filozof Emânullah Lâhorînin tabirinde rüyayı gören kişinin geleceğinin çok parlak olacağına, şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here