PAYLAŞ

Rüyada zikreden bebek görmek mala veya yöneticiliğe işarettir. Saniyen hayra yorulmaz, kişiyi üzecek, uzun zamanlar sıkıntı yaşamasına neden olacak sorunlar anlamına gelir.. Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki başarıları sayesinde çok büyük paralar kazanacağına ve kazandığı bu paraların her zaman hayır ve iyilik için kullanılacağına delalet edilir.
Rüyada zikreden bebek görmek karamsarlığa düşeceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına kısmetinin bollaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada zikretmek düzenin bozulacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, çok başarılı işlere adım atacağına, yokluğa düşeceğine rızık eksikliği yaşayacağına işaret eder.

Rüyada zikretmek görmek hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, borcunu ödeyeceğine, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına yorulur.
Rüyada zikretmek moral bozukluğu yaşanacağına, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine delalettir.
Rüyada zil basmak huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına onları okula göndereceğine insanların takdirini kazanacağına delalettir.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada zikreden bebek görmek Uguz BAD tarafından 24.02.2018 – 10:35 tarihinde Sivas / Gemerek şehrinden soruldu.