Ana sayfa Z Rüyada zina ile suçlanmak

Rüyada zina ile suçlanmak

37
0
PAYLAŞ

Rüyada zina ile suçlanmak

Rüyada zina ile suçlanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada zina ile suçlanmak elinize bir şey geçeceğine veya bir çocuğunuzun olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işiniz konusunda sıkıntı yaşayacağınıza ve üzüleceğinize işarettir.
# Saniyen insanların malını hile yoluyla alacağınıza ve yapılmayacak işler yapacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise iş yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına işarettir.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda ücretinize veya maaşınıza zam yapılmasını istediğinize ve bunun reddedildiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için endişeleneceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 300 ( üçyüz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İntihar etmek, cinayet işlemektir.Çünkü intihar etmek, Allah’ın kuluna lütfettiği cana karşı suikast işlemek demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here