Rüyada zina yapmak ve pişman olmak

Rüyada zina yapmak ve pişman olmak

Rüyada zina yapmak ve pişman olmak bir grup insanın size zarar vermek için bir araya geldiklerine, ancak hedeflerine ulaşamayacaklarına işarettir. Saniyen karaciğer ve siroz hastalığı kabul edilir.Bazende kızgınlığa neden olan bir olayın yatıştırılması, aile içinde var olan gerginliklerin, tartışmaların yahut kavgaların sona erdirilmesi için arabuluculuk yapılacağına, herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına alamettir.
# Rüyada zina yapmak ve pişman olmak üzüntü keder ve sıkıntıdan kurtuluşa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de can sıkıcı fakat çözümsüz olmayan bazı sıkıntılara işaret eder.
# Rüyada zina yapmak ve pişman olmak takva olan söze delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdurrahmân Bin Muhammed İbn-İ Mendenin tabirinde rüya sahibinin, sırlarını saklayan, parasal işlerini yöneten ve tüm sorunlarıyla ilgilenen bir yardımcısı olduğuna, sıkıştığı her işte bu kişiden yardım aldığına ve el birliğiyle hayırlı çalışmalara imza attıklarına delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here