PAYLAŞ

Rüyada zina yapmak ve pişman olmak inancınızın kötü olduğuna işarettir. Saniyen rüya sahibinin beklemediği bir kişiden göreceği çok büyük bir yardıma işaret eder.. Bazende rüya sahibinin toplum içinde itibar sahibi olduğuna ve yaptığı güzel işlerle anılıyor olmasına delalet eder.
Rüyada zina yapmak ve pişman olmak ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, kazancın düşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine evli bir bayan için de eşinden gördüğü ilgide azalma olacağına karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına işarettir.

Rüyada zina yapmak ve yakalanmak sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına ilgi duyduğu zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada zina yapmaktan vazgeçmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine sorunların çözüme kavuşacağına ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına özel hayatında mutlu olacağına bedenen ve ruhen iyi olacağına bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine rivayet etmektedir.
Rüyada zina yapmaya çalışmak maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına, borçların ödeneceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına cebinin para göreceğine çok büyük başarılar kazanacağına sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine herkes tarafından konuşulan biri olunacağına tabir olunur.
Rüyada zina yapmaya zorlanmak yeni bir hayata başlayacağına, borçlarını bitireceğine, sevip saydığı bir birey olunacağına, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılır.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada zina yapmak ve pişman olmak Yurdun AKSU tarafından 13.02.2018 – 07:55 tarihinde Trabzon / Yomra şehrinden soruldu.