Rüyada zincire dizili altın görmek

Rüyada zincire dizili altın görmek

Rüyada zincire dizili altın görmek bir topluluğa lider olacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, çok hayırlı ve güzel bir gelecek kurabilmesi için önünü açacak ve büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek çok iyi bir kariyere sahip olmasına vesile olacak hayırlı bir işe girerek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine alamet eder.Bazende şifa bulacak olmaya alamettir.
# Rüyada zincire dizili altın görmek İşlerinizde başarılı olacaksınız, kazandığınız parayla mülk alacaksınız demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de aile yaşamının iyi olacağına işaret eder.
# Rüyada zincire dizili altın görmek yakınınızdaki kişilerden bir kötülük göreceğinize şeklinde yorulur.
# Ünlü Alim Ebû Ali Fârmedînin tabirinde çalışma şartlarının zorluğuna, kişinin kolay para kazanamamasına ve her lokmasını gerçek bir alın teri ile kazandığına, helalden uzak kalmadığı için de eline geçen, sahibi olduğu her şeye şükran duyup şükrettiğine işarettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here