PAYLAŞ

Rüyada zıplayan dana görmek güzel yüzlü ve bereketli erkek çocuğa işarettir. Saniyen bekar için evlenmeye, fakir için de zenginliğe delâlet eder.. Bazende güç ve zenginlik anlamına gelir.
Rüyada zıplayan dana görmek boş yere korku duyulacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, rızkının çeşitleneceğine, elinin bollaşacağına hayırlı bir kısmetle tanışılacağına sıkıntının günden güne artacağına büyük bir zenginliğe sahip olunacağına sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine inanılır.

Rüyada zıplayan fil görmek iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına elinden gelen herşeyi yapacağına rivayet eder.

Rüyada zıplayan görmek zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, dost görünen tehlikeli ve zararlı bir düşmanla dost olup onunla vakit geçirmeye yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine rivayet etmektedir.
Rüyada zıplayan hayvan görmek varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına delalet eder.
Rüyada zıplayan insan görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına işlerin yolunda gideceğine hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine alamet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada zıplayan dana görmek Nevzete AKKOYUN tarafından 17.01.2018 – 04:34 tarihinde Zonguldak / Zonguldak şehrinden soruldu.