Rüyada zıplayan dana görmek

Rüyada zıplayan dana görmek

Rüyada zıplayan dana görmek inançsız bir kadınla evleneceğinize işarettir. Saniyen tüccarın görmesi, ticaretinde zarar ve ziyana delâlet eder.Bazende temkinli davranan kişinin, her adımını ölçüp biçerek atması sonucunda istediği hedefe daha emin yollardan ulaşacağına, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına alamet eder.
# Rüyada zıplayan dana görmek ana rahmindeki çocuk ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de refahın, maddi sorunlardan kurtulmanın, statü atlamanın ifadesi olduğu gibi, gençler için güzel bir iş fırsatının habercisidir.
# Rüyada zıplayan dana görmek özel yaşamınızda yaptığınız hatalı davranışlar nedeniyle işlerinizde de başarısız olacağınıza yorumlanır.
# Ünlü Düşünür Ebû Ali Dekkaknin tabirinde var olan düşmanlara karşı zafer elde edileceğine, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here