PAYLAŞ

Rüyada zirvede bayrak görmek hayra, kötü insanlarla yolculuk ettiğinizi görmek ise kötüye işarettir. Saniyen ilme, hidayete, nura, izzete, şeref ve büyük rütbeye delâlet eder.. Bazende çok hayırlı ve güzeldir, rüya sahibinin hayatının kusursuz ve mükemmel şekilde devam edeceğine, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine tabir edilir.
Rüyada zirvede bayrak görmek yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, gelirini ve rızkını kaybedeceğine karamsarlığa düşeceğine ve mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada zirvede ev görmek talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine yorulur.

Rüyada zirvede kar görmek dertlerine derman arayacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, rüya sahibini savunanların ise çok sevineceğine, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine inanılır.
Rüyada zirvede namaz kılmak bu çalışmaların hayırlı bir şekilde sonlandırılması ile insanların imrendiği ve kıskandığı bir kişi olacağına, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, sağlık sorunun kalmayacağına aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder.
Rüyada zirvede olmak kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, rüya sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, talihinin artacağına maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına işarettir.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada zirvede bayrak görmek Türkşan AKDUMAN tarafından 06.03.2018 – 11:13 tarihinde Adıyaman / Besni şehrinden soruldu.