Rüyada ziyarete ağlamak

Rüyada ziyarete ağlamak

Rüyada ziyarete ağlamak baht, kuvvet, nimet ve zafere işarettir. Saniyen şerefli bir rütbe ile tâbir olunur.Bazende rüya sahibinin hak yolundan ayrılmayan, namusunu ve ekmeğine leke sürmeyen, harama el uzatmadan, zinayı aklından geçirmeden, tertemiz ve onuruyla yaşadığına işaret eder.
# Rüyada ziyarete ağlamak kişinin çok dikkatli olması gerekir. Aksi taktirde, bazı insanların size kötülük yapacak demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de andolsun, yorgun düştük.
# Rüyada ziyarete ağlamak mevki ve itibardan düşmeye delâlet eder.
# Ünlü Alim Ebû Muhammed Et-Temîmînin tabirinde eğer rüyayı gören kişi rüya da çiğ balık yediğini görmüşse iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına ve hayırlı bir kısmet ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here