Rüyada zorla bebek aldırmak

Rüyada zorla bebek aldırmak

Rüyada zorla bebek aldırmak maksada ulaşmaya, bazen de eşya konulan sandığa ve ilme işarettir. Saniyen geçim sıkıntısının haberidir.Bazende temkinli davranan kişinin, her adımını ölçüp biçerek atması sonucunda istediği hedefe daha emin yollardan ulaşacağına, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına alamet eder.
# Rüyada zorla bebek aldırmak o kimsenin mutlu olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de menfaatsız hizmete veya malsız kadına delâlet eder.
# Rüyada zorla bebek aldırmak söyleyeceğiniz bir söz yüzünden vebal altında kalacağınıza ve eğer tacirseniz, ticaret konusunda yalan söyleyeceğinize işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu İbn-İ Makbûl Zeylaînin tabirinde ilki sahip olunan kazancın kişi için yeterli gelmediğini ve zorluk çekildiğini, stres yaşandığını gösterir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here