Ana sayfa Z Rüyada zorla bebek aldırmak

Rüyada zorla bebek aldırmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada zorla bebek aldırmak

Rüyada zorla bebek aldırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada zorla bebek aldırmak akrabalarınızdan yana rencide olacağınıza ve eziyet göreceğinize şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de biriyle sorun yaşayacağınıza ve bundan zarar göreceğinize işarettir.
# Saniyen sırrınızın aşikar olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise önder ve saygın bir kişiden hayır ve bereket elde edeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Belâzürî rüyayı gören kişi için yakınlarınız ve dostlarınızın sizi hakkıyla tanımadıklarına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şöhret ve şanı büyük bir kimsenin misafir olacağına delâlet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 711 ( yediyüzonbir )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gelecek nesillere ait bilgiler de DNA da muhafaza ediliyor. Canlıların torunlarının torunları hangi şekilde olacak? Ayaklarının şekli, kulaklarının biçimi nasıl olacak? İyi huylu mu, kötü huylu mu olacak? Aklımıza gelen her şey ama her şey DNA da kayıtlı. Bu depodaki bilgi sayısının tam 5 milyar olduğu tahmin ediliyor.Bu şekilde aradan 1000 nesil de geçse, bu bilgiler değişmiyor. Ana plan muhafaza ediliyor Darwin’in ve neodarwinistlerin dediği gibi nebat, hayvan ve insan şeklinde şekle girerek tekamül etmiyor. Aksi mümkün değil, sadece ilim şarlatanlığı. Tutarsızlık. Teoriler yığını.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here