Ana sayfa Z Rüyada zorla bebek emzirmek

Rüyada zorla bebek emzirmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada zorla bebek emzirmek

Rüyada zorla bebek emzirmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada zorla bebek emzirmek hayatınızın bazı yönlerinde veya kendinizde uygulamak zorunda olduğunuz değişiklikleri önerebilir. Bazı rüya yorumcularına göre de kötü bir hastalığa yakalanacağınıza işarettir.
# Saniyen yukarıda özellikleri belirtilen bir dostunuz varsa, ondan ayrılacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yakın gelecekte arzularınızın gerçekleşeceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde maddi zarara veya hastalığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için âlim ve dindar bir çocuğunuz olacağına delalettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 684 ( altıyüzseksendört )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Zalimler için yaşasın cehennem.Said-i Nursi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here