Ana sayfa Z Rüyada zorla diş çektirmek

Rüyada zorla diş çektirmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada zorla diş çektirmek

Rüyada zorla diş çektirmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada zorla diş çektirmek topladığınız çekirge miktarınca malınızı eşinizin akrabalarına harcayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de olumlu gelişmelere işaret eden rüya bu dönemde alınacak bir terfinin kişiyi mutlu edeceğini kurulan ortaklıklardan büyük fayda görüleceğini ve para meselelerinde akılcı yaklaşımlarda bulunacak olmayı da delalet eder.
# Saniyen sekiz vech ile tabir olunur: a) Zevce , b) Zevç , c) Zenginlik , d) Emn-ü eman , e) Kolay bir geçim , f) Mal , g) Yüksek bir memuriyet , h) Maişet genişliği… Bazı rüya tabirlerinde ise akrabalarınızdan yana sevineceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için hükümete şikâyet olunmaya ve bundan beraat etmeye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yolculuğa çıkacağınıza ve o yolculukta oldukça menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 818 ( sekizyüzonsekiz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötü alışkanlıklar, anahtarı kaybolmuş kelepçeler gibidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here