PAYLAŞ

Rüyada zorla saç kestirmek ibadet ve itaatte tembel olduğunuza işarettir. Saniyen iş hayatında yaşanan ve sonunda çok sıkıntılı günler geçirilecek olan bir sorunun yakın bir zaman içinde çok uzaktaki bir akrabadan gelecek yardım ile ortadan kaldırılacağına, bu sayede sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dü. Bazende kurtuluş olarak kabul edilir.
Rüyada zorla saç kestirmek uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine yeni işler peşinde koşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada zorla saçının kesildiğini görmek sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, yeni bir ilişkiye başlamaya, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına yorulur.

Rüyada zorla seviştiğini görmek girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına işlerin yoluna gireceğine sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine musibetlerin yaşanacağına pek çok kişinin hayatını kurtaracağına alamet eder.
Rüyada zorla sevgili olmak uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine bir ortaklık kurulacağına eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına yeni güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına gözyaşının dineceğine delalettir.
Rüyada zorla sigara içmek uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine sürekli tartışacağına mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına delalet etmektedir.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada zorla saç kestirmek Nayim DEMİROĞLU tarafından 06.01.2018 – 02:58 tarihinde Konya / Kadınhanı şehrinden soruldu.