Ana sayfa Z Rüyada zorla saçın kesilmesi

Rüyada zorla saçın kesilmesi

16
0
PAYLAŞ

Rüyada zorla saçın kesilmesi

Rüyada zorla saçın kesilmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada zorla saçın kesilmesi izzet ve zenginliğe ve dünyanın ona yönelmesine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işarettir.
# Saniyen derdiğiniz meyve kadar mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  başlayacağınız herhangi bir işi yarıda bırakacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde sahibinin güç ve kuvvetine ve yüksek makama delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanlarla daha iyi ilişkiler kuracağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 559 ( beşyüzellidokuz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötü halini değiştirirsen iyi olursun.Abdulkadir Geylani k.s.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here