Rüyada zorla saçın kesilmesi

Rüyada zorla saçın kesilmesi

Rüyada zorla saçın kesilmesi huzur ve mutluluğa erişeceksiniz anlamındadır. Saniyen rüya sahibinin çevresindeki insanlar arasında bulunan çok sevdiği bir kişinin, hayat içinde yaşadığı bazı olaylardan ötürü iş hayatında ve sosyal hayatında çok pasif davrandığına, sorumluluklarından kaçındığına, bu yüzden ortaya çıkacak birçok sorunla uğraşmaktan kaçarak kendisinis güvence altına aldığını düşünmekte olduğuna ancak bu şekilde devam Bazende çok hayra yorulmaz ve genellikle sağlığı ilgilendiren konularda sorunlar yaşanacağına alamet eder.
# Rüyada zorla saçın kesilmesi o kimseden menfaat göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yanlış bir hareket neticesinde rüya sahibinin çevresi tarafından alacağı eleştirilere işarettir.
# Rüyada zorla saçın kesilmesi yedi vech üzere tabir olunur: a) İş , b) Ömür , c) Gayret , d) Mal , e) Kuvvet , f) Sefer , g) Zevce ,
# Ünlü Alim Tâzî İbrâhim Bin Muhammednin tabirinde güç, kudret ve inanç sahibi olmaya, yaşam tecrübesi edinip, olgunlaşmaya, tabir yerindeyse ayakları daha sağlam yere basar olmaya rivayet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here