Ana sayfa Z Rüyada zorlukla merdiven inmek

Rüyada zorlukla merdiven inmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada zorlukla merdiven inmek

Rüyada zorlukla merdiven inmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada zorlukla merdiven inmek kötülüklerin ve yaramaz şeylerin ortadan kalkmasına, fakirin zenginliğine ve sözü yerine getirmeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de düşman üzerine galibiyete alâmettir.
# Saniyen iş hayatınızda verdiğiniz kararları ve planlarınızı tekrar kontrol etmenin ve en kısa sürede ciddi bir toplantı yapmanız gerektiğinin bir göstergesidir. Bazı rüya tabirlerinde ise iyi bir olayla karşılaşacağınıza delalettir.
# Ünlü düşünür Ebu Maşer el-Belhi tabirinde ne yapacağını şaşırmış zalim bir kimseye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mal varlığınızın artacağına ve çocuk sahibi olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 677 ( altıyüzyetmişyedi )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here