Rüyada zorlukla merdiven inmek

Rüyada zorlukla merdiven inmek

Rüyada zorlukla merdiven inmek bir olayı gizlediğinize ve bunu açıklayacak olursanız iyi sonuçlar alacağınıza işarettir. Saniyen bütün sıkıntılardan kurtulacaksınız demektir.Bazende tek şekilde tabir edilemez.
# Rüyada zorlukla merdiven inmek temiz ve leziz bir şey pişirdiğini görmek, hayır ve nimete işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zahmet ve sıkıntıya işarettir.
# Rüyada zorlukla merdiven inmek tâbiri şöyle: a) Herkese iyiliği murad eder , b) İnsanlar tarafından sevilir , c) Her yerde muhterem tutulur.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ebû Tâlib Hazrec Bin Alinin tabirinde rüyayı gören kişinin, güzel ve ilginç olaylar ile karşılaşacağına ve bu olayların sağlayacağı başarı ve kazanç sayesinde çok güzel ve eğlenceli zamanlar geçireceğine tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here