Rüyada zorlukla yürümek

Rüyada zorlukla yürümek

Rüyada zorlukla yürümek çocuğunuzun öleceğine veya saygınlığınızın azalacağına işarettir. Saniyen ihtiyaç sahiplerini mutlu etmek için uğraş verdiğini ve bu yolla ruhsal olarak kendi manevi dünyasına da hizmet ettiğini işaret eder.Bazende ferahlamaya, rahatlamaya, esenlik ve huzur bulmaya tabir edilir.
# Rüyada zorlukla yürümek sihire işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de misafir ve dövülmüş kişilerin rüyada kundak bezi görmelerinde hayır yoktur.
# Rüyada zorlukla yürümek sevinç zevk ve safaya delâlet eder.
# Ünlü Alim İbn-İ Ziyâ Muhammed Bin Ahmednin tabirinde rüyayı gören kişinin şansının kendisinden yana olacağına, işlerinin rast gideceğine, kazancının çoğalacağına, rızkının ve malının artacağına rivayet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here