Ana sayfa Z Rüyada zorlukla yürümek

Rüyada zorlukla yürümek

21
0
PAYLAŞ

Rüyada zorlukla yürümek

Rüyada zorlukla yürümek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada zorlukla yürümek ağır bir hastalık geçireceğinize ve ardından sevindirici bir olayla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şu türlü tabir etmişlerdir: a) Disk ve dooğru sözlülük , b) Güzel iş , salih amel , c) Fenalıktan uzaklaşmak , d) İnsanlara iyilikle muamele… Bazıları da: O kimsenin sözü DOĞRU , dünyadan nasibi az olur , ahirette saadete erer ve müjdelenir demişlerdir.
# Saniyen kardeşinizden kuvvet ve yardım alacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise murada ermeye veya düşmanın size galip geleceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed bin Musa rüyayı gören kişi için alın terinizle kazandığınız para olarak yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bulunduğu durumdan daha âlâsına ve elinde bulunan şeyden daha hayırlısına kavuşacağının alâmeti yorumlanır.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 154 ( yüzellidört )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4339 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Ümmetimin ferdleri arasında ümmetime karşı en çok merhametli olan kimse Ebu Bekr'dir. Onlar içinde Allah'ın emri hususunda en çok titiz olanı Ömer'dir. Hayâ cihetiyle en şiddetli olanı Osman'dır. Davalarda en isabetli hüküm vereni Ali'dir. Helal ve haramı en iyi bileni Muaz İbnu Cebel'dir. Ferâizi en iyi bilen Zeyd İbnu Sâbit'tir. Kur'ân okumasını en iyi bileni Übey İbnu Ka'b'dır. Her ümmetin bir emini vardır. Bu ümmetin emini Ebu Ubeyde İbnu'l-Cerrâh'dır. Ebu Zerr'den daha doğru sözlü olan birini ne gök gölgeledi, ne de yer taşıdı. O, verada Hz. İsa aleyhisselam gibiydi."Hz. Ömer radıyallahu anh hased etmişçesine: "Yani biz bu hasletin onda olduğunu kabul edecek miyiz?" dedi. Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm:"Evet. Bu hasletleri onda var bilin!" buyurdular."Tirmizi, Menakıb (3793, 3794).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here