Rüyada zürafa ölüsü görmek

Rüyada zürafa ölüsü görmek

Rüyada zürafa ölüsü görmek fitneye işarettir. Saniyen yeşilliği nisbetinde ferahlık ve sevinçtir.Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok mutlu olmasına vesile olacak çeşitli güzel ve kazançlı olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer
# Rüyada zürafa ölüsü görmek zevk-ü sefayla meşgul olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aileden gelecek önemli bir desteğe işaret ederken, özellikle kişinin baba tarafından akrabalarının her zaman kendisini koruyup kollayacağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, iş kurarken de yine babasından gelen yüklü bir maddi destekle çok rahatlayacağına yorumlanır.
# Rüyada zürafa ölüsü görmek nimete, evlâda ve safaya delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Mevlânâ Behâüddîn Bin Şeyh Lütfullahnin tabirinde hastalık sahibi bir kadına işarettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here