Ana sayfa Z Rüyada zurna çalındığını görmek

Rüyada zurna çalındığını görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada zurna çalındığını görmek

Rüyada zurna çalındığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada zurna çalındığını görmek doğacak çocuğunuzun iyi bir evlat olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir makam elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen ahiret menfaatine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise heybetli, hileli söz sözleyen, kara ve denizde çok çok sefer eden, haris ve düşman üzerine saldıran bir kimseye delâlet eder.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; malınızı güzel bir şekilde koruyacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için günah ve hataların affına ve vazifesini güzel ifa ettiğinin işaretidir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 98 ( doksansekiz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1015 – Ebu'd-Derdâ radıyallahu anh'nın anlattığına göre, cihâda giderken, yola çıkıp, halkın geçeceği yere durarak, herkese duyuracak şekilde şöyle bağırırmış: "Ey insanlar: Kimin üzerinde bir borç olduğu halde, cihada katılır ve bilirse ki, öldüğü takdirde bu borç ödenmeyecektir, hemen geri dönsün, sakın peşime takılmasın. Zîra, o, bu haliyle cihâdın karşılığını alamaz."Rezîn'in ilavesidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here